Innovex TPT73G29 TV Stand - Up to 82" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 73.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black
Up to 82" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 73.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black - The TPT73G29 TV stand features large tempered glass ...