Innovex TPT65G29 TV Stand - Up to 73" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 65.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black
Up to 73" Screen Support - 2 x Shelf(ves) - 20.3" Height x 65.0" Width x 18.3" Depth - Powder Coated - Steel, Glass - Black - The TPT65G29 TV stand features large tempered glass ...